یادی از سریال های خوب پارسال

پارسال دو سریال خوب در روزهای دهه فجر پخش شد ارمغان تاریکی و بچه های بهشت که بد نیست یادی از آنها بکنیم.

ارمغان تاریکی سریالی خوب با داستانی پخته که دیدنش لذت بخش بود و کارگردانی خوبش به چشم می آمد.یک داستان عاشقانه واقعی که جایش در سینما و تلوزیون ما خیلی خالیست.نقطه قوت این سریال بازی عالی لیلا زارع بود که واقعا مثل زندگی بود و قابل لمس اما با این که یک سال از آن موقع گذشته کار دیگری از لیلا زارع ندیدیم و واقعا کم لطفی است اگر بازیگری با این استعداد نادیده گرفته بشود البته از بازی خوب امیر آقایی هم نباید گذشت.در ضمن داستان تقریبا بی نقص بود و بدون بهم ریختگی و عجله ساخته شده بود و یک پایان خوب و داشت برخلاف بقیه سریال ها!

کافیست ارمغان تاریکی را با ششمین نفر مقایسه کنید تا متوجه تفاوت ها بشید!اولا که نام کاملا بی ربط بود چرا که تعداد کشته های گروه انقلابی از ده نفر هم تجاوز کرد!داستان به هم ریخته و گسسته طوری که انگار در روز یک قسمت نوشته ساخته و پخش می شد!سریال اصلا هدف نداشت فقط آدم ها یکی یکی کشته می شدند.

بچه های بهشت هم از آن دسته سریال های نوجوان پسند بود.واقعا آدم را به یاد دوستی های شیرین دوره نوجوانی می انداخت.کارگردانی و بازی بازیگرهای نوجوان و بقیه ی بازیگران هم خوب بود.البته قسمت های آخر افت قابل توجهی داشت و سریال از پایان خوبی بهره نبرد.

تجربه نشان داده که کمیت مهم نیست سریال خوب و ماندگار را می توان بارها دید و سال ها از آن تعریف کرد.کاش کمی در ساخت سریال دقت می شد و برایشان زحمت کشیده می شد که بعضی از آن ها مانند فست فود نباشند!

/ 2 نظر / 15 بازدید
مهسا

مگه تو تعریف کنی. از وبلاگت بدم میاد.

لیلی

آره یادش بخیر ارمغان تاریکی...شاهانه بر تخت دلم نشست...هنوز که هنوزه ترانه آخرشو با خودم زمزمه میکنم.. خیلی حس برانگیز بود این فیلم..قصه و فیلمنامه ش هم بنظرم قابل تحسین بود.. دیالوگهای معرکه کم نداشت.. خلاصه که جزو معدود سریالهایی بود که عاشقش شدم: مدار صفردرجه/شب دهم/میوه ممنوعه/صاحبدلان/ارمغان تاریکی[لبخند]