طوفان سرخ در گروه مرگ باشگاه های آسیا

شاید روز قرعه کشی باشگاه های آسیا کسی فکرش را هم نمی کرد که پرسپولیس بحران زده بتواند به این خوبی در گروه مرگ لیگ قهرمانان حضور داشته باشد.

اما حضور مربی توانمندی مثل مصطفی دنیزلی در پرسپولیس بازگشت بازیکنان محروم و حضور ایمون زائد و دروازبان بوسنیایی آدکوویچ و مهرداد پولادی همه معادلات را به نفع پرسپولیس تغییر داد.

در گروهی که تیم های قدرتمندی مثل الهلال عربستان الغرافه قطر الشباب امارات حضور دارند پرسپولیس با اقتدار تمام با 7 امتیاز از دو بازی خارج از خانه و یک بازی خانگی در صدر گروه ایستاده.پرسپولیس با 10 گل زده و میانگین 3.33 گل در هر بازی و تنها 2 گل خورده آمار فوق العاده ای از خود بجا گذاشته و می تواند با بردن بازی بعدی با الغرافه در ورزشگاه آزادی صعود خود را قطعی کند.

ایمون زائد مهاجم پرسپولیس نیز با 4 گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد.

از صمیم قلب برای تیم های ایرانی در این بازی ها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بعد از سال ها یک تیم ایرانی موفق به قهرمانی در این رقابت ها شود.

/ 5 نظر / 18 بازدید
نازنین

استعدادها ، مهارتها ، دانش و توانائیهایتانرا با دیگران تقسیم کنید ، زیرا هزاران برابر آن به سمت خودتان برمی گردد[گل] سلام از فوتبال چیزی نمیدانم یه جمله براتون زدم موفق وپاینده باشید[گل][گل]

ماشا

سلام دوست من. مطمئن باش که من لینک تو را پاک نکرده ام. گذشته از آن بودن یا نبودن لینک نیست که اهمیت دارد بلکه حس و رابطه درونی و احساس نیاز به وجود دوستی مثل شما همیشه مرا به سمت و سوی تو میکشاند. من همیشه به تو سر میزنم و نظر مینویسم و جویای حالت هستم. بسیاری از بهترین دوستان من لینک نیستند اما روزانه به وبلاگشان سر میزنم. از من مرنج که خود رنجیده خاطرم! همین!!

ماشا

سلام دوست من. تو خوبی و عشق خوب است و بهار خوب است و دوستی هم خوب! من از یادت نمیکاهم!! چه با لینک چه بی لینک. به دیدارم بیا همیشه و هنوز.

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[گل] سلام علیکم[گل] امام حسين علیه السلام فرمودند: هر كس خشنودی خداوند را با خشم مردم بدست آورد، خداوند او را در امور آنان بي نياز سازد، و هر كس خشنودی مردم را با خشم خدا بدست آورد، خداوند او را به مردم وا می گذارد.[گل]

ایرانی سلام

پـــروردگـارا بـــر داده و نداده و گـــرفته ات شــکر؛ کــه داده ات نـعمــت اســـت و نداده ات حکمت اســــت و گرفته ات امتحان ممنون از اینکه به کلبه درویشی ما بازم سر زدید[گل]