سانسور تا ثریا

در پست قبلی به این مطلب اشاره کوتاهی کردم سریال تا ثریا که در 45 قسمت ساخته شده بود که به خاطر تلخی زیاد و حوادث پی در پی 12 قسمت و 500 دقیقه از آن سانسور شد.

من یکی که نمی دونم چرا سریال های تلوزیون باید انقدر تلخ و نا امید کننده و غیر واقعی باشه آخه مگر میشه زنی که در جوانی همسرش مرده و بخاطر بچه هاش ازدواج نکرده و با عرق ریختن و خون دل بچه هاش رو بزرگ کرده یک دفعه یه هیولا بشه!این قبول که ثریا بعد 15 سال دوباره ازدواج کرد و پول هاش رو هم نزول داد اما دیگه چرا شوهرش رو بکشه!

قسمت های حذف شده سریال درباره این بوده که ثریا باردار شده که از چندین بار بالا آوردنش مشخص بود!و اون جلسه دادگاهی که نیامد و حالش به هم خورد و تازه مشخص میشه که نه تنها زن خوبی نبوده بلکه در جوانی و بعد از مرگ شوهرش صیغه می کنه و شوهر صیغه ایش وارد داستان میشه دیالوگ های زشتی بر ضد ثریا گفته میشه شخصیت ثریا کاملا خورد میشه و ... .

دم صدا و سیما گرم که حداقل این بار یه کار خوب کرد و ترمز تا ثریا و شیدایی رو کشید!به خدا مردم بازیچه دست ما نیستند باید بهشون احترام بگزاریم!

این پست رو زدم تا بدونید قسمت های حذف شده آش دهن سوزی هم نبوده فقط پیشتر اعصابتون رو خورد می کرده!

یا حق

/ 2 نظر / 17 بازدید
نازنین

باد معده

نازنین

سلام صبح بخیر جناب مهندس خوبی داشتم پستهایتون رو یکی یکی می خوندم همراه با نظراتش رسیدم به این پست و کامنت گذاشته شده توسط نازنین که این نازنین من نیستم در رابطه با سریال ثریا که نوشته خوب بود واطلاع پیدا کردم چرا سانسور کردن آخه همیشه می گن فیلم های خارجی رو سانسور می کنند نگو نوبت به سریالهای ایرانی هم رسیده[متفکر][متفکر]