ساخت ایران

سریال ساخت ایران به کارگردانی محمد حسین لطیفی و بازی  امین حیایی محمدرضا گلزار و ... بزودی به شبکه نمایش خانگی میاد.

اما یه نکته پیش میاد اونم عدم موفقیت این نوع سریال هاست قلب یخی که فقط تبلیغ مدل های لباس بود تا یک سریال که هر قسمت 20 دقیقه بود که با فلاش بک و آنچه گذشت 30 دقیقه می شد.داستانی که می خواست به قضیه فراماسونری و شیطان پرستی بپردازه اما اصلا موفق نبود و شاید در بین سریال هایی که خود لطیفی ساخته بی کیفیت ترین سریال باشه.

نکته بعدی پخش نامنظم این سریال هاست قلب یخی که یکی دو ماهی یک بار پخش میشه قهوه تلخ هم که نظم نسبی داشت تابستان به پایانی اجباری رسید.

حالا سوال اینجاست سرنوشت این سریال جدید با بودجه بالاش که فقط 800 میلیون تومان به گلزار دستمزد داده و در لبنان و فرانسه فیلم برداری شده چی میشه؟!

/ 9 نظر / 17 بازدید
یوسف

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز[قلب] میخواستم که از شما دعوت کنم که یه سر بزنی و نظرتونو در مورد وبلاگم بدید..و نقاط ضعفم رو هم بگید تا بتونم اونهارو رفع کنم. این وبلاگ رو من تازه درست کردم... کلبه من منتظر قدوم شما عزیز است[قلب]

الهه

تولد و مرگ را درماني نيست. مهم اين است كه فاصله ميان اين دو را، شاد زندگي كنيم.

بهنام

موافقم قلب يخي واقعا مسخرست قهوه تلخ هم كه...[عصبانی]

نگار (negar)

اون وقت این پولارو چه کار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خاطره

سلام. یه خواهشی دارم که امیدوارم برام انجام بدی لطفا هرچی نظر بهت دادم حذف کن خواهش میکنم

خاطره

چرا نمیشه؟

girl

سلام قسمت آخر فصل دوم قلب یخی خیلی مسخره بود فکر میکنم دو قسمتی که حذف شده اینجاها بوده شما میدونین چرا اقای لطیفی انصراف داده و فصل سوم یه کارگردان دیگه داره؟چرا؟