کلاه قرمزی بهترین برنامه نوروز 91

به نظر من کلاه قرمزی بهترین برنامه تلوزیون در نوروز 91 بود.ایرج طهماسب و گروهش باز هم یک شاهکار جدید خلق کردند.البته این فقط گفته من نیست و مدیران سیما هم اشاره کرده اند که کلاه قرمزی با اختلاف زیاد نسبت به چک برگشتی پر بیننده ترین برنامه نوروز 91 بوده.

 

شخصیت سازی عالی ایده های بکر متن خوب عروسک گردانی و صدا پیشگی قوی از نقاط قوت کلاه قرمزی بود.تعارف نداریم بزرگتر ها بیشتر از بچه کلاه قرمزی رو می بینند!اصلا هم خجالت نداره برنامه ای که انقدر قوی ساخته بشه که هیچ برنامه ای قدرت رقابت با اون رو نداشته باشه قابل احترامه و نباید از دستش داد.

پیش بینی میشد که کلاه قرمزی نتونه موفقیت های سال های قبل رو تکرار کنه اما بسیار موفق تر از سال های قبل بود.

ایرج طهماسب و حمید جبلی فیلم سینمایی کلاه قرمزی رو هم ساختن که بزودی اکران میشه و احتمالا پر فروش ترین فیلم امسال سینما بشه.این زوج دوست داشتنی خاطرات به یاد موندی رو برای ما مردم ایران رقم زدن و امیدوارم که همیشه سالم و موفق باشند و به کارشون ادامه بدن.

کودکان نسل جدید هم استقبال خوبی از کلاه قرمزی کردن بچه هایی که با این ظرفیت کودک تلوزیون و سینمای ما کارشون به افسردگی نکشه شانس آوردن!

از الان باید برای اکران کلاه قرمزی و بچه ننه و کلاه قرمزی 92 روز شماری کنیم!

/ 2 نظر / 21 بازدید
ندا

سلام واقعا برنامه عالی ای بود.فیلماشون خیلی مسخره و کلیشه ای و تکراری بود. کلاه قرمزی عالی بووووووووووووووووود مرسی[بغل]

نازنین

سلامشب بخیر خوبی واقعا برنامه کلاه قرمزی قشنگ بود با اینکه من فقط چند قسمتی از آن رو موفق شدم ببینم ولی زیباست به خصوص پسر خاله [گل][گل][گل] موفق باشید مثل همیشه اطلاع رسانیت عالی ممنون[دست][دست][دست][دست]