بازی دراماتیک ایمون زائد

قطعا جذاب ترین و دراماتیک ترین دربی ایرانی استقلال-پرسپولیس در چند سال اخیر بازی امروز بود کسایی که دیدن میدونن که چی میگم و این بازی ستاره ای داشت به نام ایمون زائد بازیکنی که با آمدنش به میدان آتش به پا کرد و هتریک کرد و ... .

 

بازی مهدوی کیا هم که واقعا بی نظیر بود و دنیزلی هم نشون داد مربی کار کشته و با تجربه ایه به هوادارای پرسپولیس تبریک میگم این برد شیرین رو.

البته بازی فوتبال زیبایی ایش به همینه که سرگرمی باشه نه این که سرگرمیش بشی مثل اتفاقی که دیروز در مصر افتاد و 74 نفر کشته و 1000 نفر زخمی شدن که رییس فیفا از اون به عنوان سیاه ترین روز تاریخ فوتبال نام برد.

امیدوارم که ما ایرانی ها هم بفهمیم که هیچ تیمی ارزش بحث و مشاجره رو نداره فوتبال سرگرمی و یک تفریح سالمه نه بیشتر!

/ 14 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین آخوندی

خاطره خانم اول سلام دوم مگه نمیگی اول فکر کن بعدا حرف بزن , خوب شما چرا اول حرف میزنی و بعد راجع بهش فکر میکنی ؟ سوم , من منظورم با آقای عباسی بود و در مورد یه موضوع دیگه . آخه شبی که بازی دربی تموم شد با من تماس گرفتن و نظرشونو درمورد بازی به من گفتن که موجب میشد که یه حالی ازیشون بگیرم . حالا شما این وسط چی میگید ؟ مگه من شما را میشناسم که در مورد من اینطوری نظر میدید ؟ مطمئن باش که هیچ وقت هم متوجه منظور سوال من نمیشی واقعا !!! چون اصلا این سوال را از شما نپرسیدم . ولی خدایش خاطره خانم شما همیشه اینطوری هستید ؟ این سوال را دقیقا از شخص محترم خود شما میپرسم . اینکه سوالات دیگران را به خودتون نسبت میدید و پاسخش را کوبنده و کاملا بی ربط به کسی که از شما پاسخی نمیخواهد میدید و متهم به بی فرهنگی می کنی ؟ برای اقشاری از جامعه از قبیل شما که تازه فهمیدن فرهنگ چیست و فرنگ کجاست انتظاری بیشتر از این نیست . حالا حسین جون , این سوال را از تو میپرسم بلکه قاتلش پیدا شد . البته کسی که به خودش بگیره برای من همون قاتله و اما سوال : قاتل آفا محمدخان فاجار که بود و چه کرد ؟ [قهقهه] اما خداییش واقعا جای تاسف داره [افسوس]

خاطره

قبول دارم تندروی کردم داداشم خیلی در حقم ظلم میکنه شخصیت شما منو یاد داداشم میندازه امروز باهام دعوا کرد نتونستم بهش بی احترامی کنم فقط سکوت کردم وقتی دیدم شما نظر دادی باهات دعوا کردم منظورم از فرهنگ این بود که بیخودی حرف میزنی. به نظرم اونیکه سبز میشد خودت بودی.

حسین آخوندی

نه قربونت بشم گلم . اشکال نداره . اما خوشحالم که میتونم سنگ صبورت باشم . ایرادی نداره خاطره جونم . هر زمان که خواستی می تونی با ما درد دل کنی . با اینکه سرمون شلوغه و کار زیاد داریم , اما ما (من و حسین) کار میکنیم واسه مردم و تو هم جزیی از مردم هستی . اگه شما نیاشید ما هیچیم ! خوشحالم که دوستی مثل تو دارم . خاطره خانم باز هم میگم که کمند قبلی برای شما نبود . به هر حال اگه جسارتی شد ببخشید . تو کمند بعدیت بخند که بدونم از من دلگیر نیستی . ببین مثل من نه , باید بیشتر از من بخندی تا دلم راضی بشه ! [قهقهه] همینطوری اما بیشتر ![چشمک] درضمن چاکر آقا حسین هم نیز ... ! [عینک]

خاطره

به نظرت آقای آخوندی من چندسالمه؟

حسین آخوندی

نمیدونم . شاید 50 60 یا شایدم ... ! [قهقهه]

خاطره

پانزده. داداشم از تو بهتره دیگه باهات حرفی ندارم

حسین آخوندی

واسه من فرقی نداره . چه یکسالت باشه چه هزار سال باز هم با افتخار در خدمت هستم . حالا چرا قهر ؟!!!! [ناراحت]

حسین آخوندی

ببخشید , اصلاح میکنم : ولـــــــــــــــــــــــــــی از حق نگذریم خدا به من بهترین دوست عــــــــــــــــــــــــــــالمو داده [گل]

خاطره

سلام .برای من خیلی کم پیش اومده که با کسی تویه وبلاگهایی که نظر میدم بحث کنم و درگیر بشم.شاید سکوت بهتر تانظر دادن و درگیر شدن. بهرحال ببخشید که نظر دادم یا باعث ناراحتی شما و دوستت شدم.

خاطره

نمیدونم حتما تقصیر من هست که ریاد نظر دادم. بگذریم. اگه میشه تویه وبلاگتون فال حافظ بذارین . طالع بینی هم خوب .